1/10

Na predaj 2-izbový byt v Zohore

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v obci Zohor, 30km od Bratislavy.

S možnosťou prerobenia na 3-izbový byt.

Bytový dom je panelový s plochou strechou a má 4 NP so 7 bytmi. Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2016 – zateplenie obvodových múrov, zateplenie strechy, platové okná a dvere, nová kotolňa a príprava teplej vody.

Byt sa nachádza na 2 NP (1. poschodie), bez výťahu. Je 2-izbový s kompletným príslušenstvom: chodba, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, balkón.

Byt je po čiastočnej rekonštrukcii v roku 2017 - rekonštrukcia kuchynskej linky a plynový sporák, veľkoplošné parkety. Podlahová plocha bytu je 54,22 m² + balkón 3,45 m², spolu 57,67m². Vykurovanie spoločné (plyn) + v kuchyni sú plynové gamatky. Tepelné rozvody vrátane plynového kotla, kanalizácia. Náklady na bývanie cca 150,- Eur/mesiac.

Byt sa predáva aj s garážou, ktorá je pri bytovom dome, 15 m² na parkovanie 1MV. Garáž je osadená do betónového podložia a je z plechu + brána.

 

Dispozícia bytu:

Vstupná chodba s priestorom na šatník.

Z chodby sa vstupuje do dvoch samostatných izieb, do kuchyne, do kúpeľne (vaňa a priestor aj na pračku), na WC. Z kuchyne sa vstupuje aj do jednej izby a tiež na balkón. Pozri pôdorys. Byt sa predáva aj so zariadením podľa dohody.

 

Lokalita:
Zohor je rozvíjajúca sa obec, dobrá strategická poloha (16 km Malacky, 30 km Bratislava centrum, 15 km Volkswagen). Napojenie na diaľnicu, priame železničné spojenie do Bratislavy, Malaciek, tiež dobrá autobusová doprava. Obec má dobrú občiansku vybavenosť- škôlka, kvalitná základná škola, obchody, kostol, multifunkčný športový areál (v zime ľadová plocha), základná zdravotná starostlivosť, lekáreň, pošta, bankomaty, veterinár.

Krásna okolitá príroda ponúka možnosti cykloturistiky, kúpania, rybolovu, hubárčenia alebo len dlhých prechádzok.

 

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti SOLUBET, s.r.o.
 

Cena 90 000,- Eur je vrátanie provízie RK a komplet servisu.

 

Zabezpečíme pre Vás:
-vypracovanie rezervačnej zmluvy
-vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy
-vypracovanie návrhu na vklad
-poplatok za vklad vlastníckeho práva
-poplatok za overenie podpisov
-vybavenie financovania akoukoľvek bankou
-promptnejšie vybavenie znaleckých posudkov a geodeta
-poistenie nehnuteľnosti, poistenie úveru

Naše kontaktné údaje:

Tel: +421 907 701 276

Tel: +421 907 701 062

Email: info@solubet.sk

Solubet, s.r.o

Kováčska 999/46

900 51 Zohor

© 2020 by Solubet, s.r.o

01