01
01

press to zoom
02
02

press to zoom
14
14

press to zoom
01
01

press to zoom
1/14

Na predaj 4-izbový dom(holobyt) v obci Láb

Ponúkame na prodaj pjekný rodzinný dúm v Lábu, kúsek od Mauacek (Malacky - 8km) a kúsek od hlavného mjesta (Bratislava - 30km) – takže u nás na Záhorí !!!

Konc nová čast domú v dzedzine.

Ponúkame na prodaj pjekný rodzinný dúm v Lábu, kúsek od Mauacek (Malacky 8km) a kúsek od hlavného mjesta (BA 30km) – takže u nás na Záhorí !!! Konc nová čast domú v dzedzine.


POSLEDNÝ 4-izbový – NOVOSTAVBA !!! Nadštandardný 4-izbový prízemný dom v rodinnom dvojdome so záhradou a dvomi parkovacími miestami, nachádzajúcimi sa v novopostavenej obytnej zóne v obci Láb.


Cena: 176 000,- Eur vrátane provízie RK


Pri rýchlom jednaní a serióznom záujme možná zľava !!!


Úžitková plocha: 92m², Zastavaná plocha: 115m², Plocha pozemku: 375m².

Dispozícia domu: vstupná predsieň so šatníkom, samotné WC, kuchyňa (+ špajza) s obývacou izbou (predpríprava na krb). Z obývacej izby vedie výstup na krytú terasu. Dve detské izby, kúpeľňa + WC, technická miestnosť. Spálňa + kúpeľňa s vaňou, dve umývadlá, WC. Pozri pôdorys – velice pjekné !!!

Štandard dokončenia domov - holobyt:
Murovaný z tehál HELUZ PLUS 25 brúsená hr.250mm so zateplením EPS polystyrénom hr. 160 mm, konečná úprava fasády – silikonová omietka, kamenný obklad.
Vnútorné deliace priečky z tehál HELUZ hr. 115 mm.
Komín šamotový HELUZ – príprava na krb.
Vonkajšie okna a dvere plastové s izolačným trojsklom, príprava na vonkajšie žalúzie na el.pohon.
Podlahové ústredné kúrenie, v kúpeľniach naviac rebríkový radiátor. Kondenzačný kotol so zásobníkom TÚV. Príprava na klimatizáciu.
Vnútorne omietky hladké, sadrové, 2x maľba bielej farby. Stropy so sadrokartónu, 2 x maľba bielej farby + výklopné schody na povalu v strope. 
Elektroinštalácia ukončená vypínačmi a žiarovkami (bez svietidiel), TV rozvody s prípravou na satelit a domáci telefón, kabeláž na zabezpečovací systém.
Bleskozvod vrátane platnej revízie podľa aktuálne platnej STN.
Všetky vonkajšie prípojky s revíznymi šachtami a samostatným meraním.
Kompletné ukončená vonkajšie terénne úpravy: spevnené plochy so zámkovej dlažby, kompletná výsadba stromov a zelene, pokladka trávnatého koberca.
Kompletné oplotenie pozemku + posuvná brána na diaľkové ovládanie, bránička s audiovrátnikom.


No naparádu !!! a trávnik je už aj pokosený !!!

V obci je kompletná občianska vybavenosť (MŠ, ZŠ, obchod, pošta, zdravotné stredisko, reštaurácia... ). Krásna okolitá príroda ponúka možnosti cykloturistiky, kúpania, rybolovu, hubárčenia alebo len dlhých prechádzok ...

Co len sceš !!!

Kontakt k obhliadke (lepší je raz vidzet, jak tri krát počut!):
Lucia Mackovičová: 0907 701 276 
E-mail: info@solubet.sk