o nás

o nás

Naša spoločnosť SOLUBET, s.r.o. vznikla 3.1.2014, s cieľom poskytnúť každému klientovi, to najlepšie z možností finančného, poistného a od roku 2019 i realitného trhu. Našou devízou je vždy profesionálny a otvorený prístup. Chceme týmto už od začiatku spolupráce s klientom dokázať, že jednáme korektne a položiť tak základ pre dlhodobý a dôverný obchodný vzťah. Ponúkame Vám služby v oblasti finančného sprostredkovania (poisťovníctva, poskytovania úverov a prijímania vkladov) a realitnej činnosti (predaj, prenájom a kúpa nehnuteľností). Samozrejmosťou je individuálny prístup ku každému Vášmu problému. Zverte nám svoje finančné a realitné záležitosti a my Vám pomôžeme ako najlepšie vieme.

Využite komplexný poradenský a konzultačný servis, naše nezávislé a odborné rady na základe 22 ročnej praxe v poisťovníctve.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte.

Služby

Ponúkame vám služby realitného makléra a finančného agenta. Potrebujete predať dom/byt alebo naopak kúpiť, prenajať? Potrebujete predediť znovuobjavené dedičstvo? Radi Vám s tým pomôžeme. Preferujeme individuálny prístup ku každému klientovi. Naši finanční agenti sú skutoční profesionáli so širokým spektrom znalostí poisťovníctva a finančného trhu. Teraz je čas „Úrokovej revolúcie“, čas na posúdenie Vašich úverov/pôžičiek a zmeniť ich na lepší, výhodnejší pre Vás. Stačí zavolať a my Vás sprostredkujeme, vysvetlíme, poradíme a odporučíme to najlepšie pre Vás v oblasti realít, poistenia, pôžičiek a úverov, leasingu, hypotéky, stavebného sporenia, kreditných kariet, sporenia,….

Posúdenie existujúceho poistenia (audit)

Jednou zo služieb, ktorú ponúkame je posúdenie už existujúceho poistenia (audit) u klienta uzatvoreného pred našim zmluvným vzťahom.

Hlavné kritériá na ktoré sa zameriavame pri audite:

  • rozsah poistného krytia z pohľadu účelnosti a úplnosti

  • opodstatnenosť a správnosť stanovenia poistných súm a výšky spoluúčasti

  • preverenie výšky ceny poistenia k daným rizikám (či odzrkadľuje úroveň, kvalitu poskytovaných služieb)

  • spoľahlivosť a rýchlosť poisťovne pri likvidácii poistných udalostí

  • prístupnosť poisťovne prispôsobiť návrh poistenia podľa požiadavky klienta

  • posúdenie finančnej stability a postavenia

Tento audit Vám poskytne objektívny obraz k Vami už vypracovanému poistného programu.

 

Samozrejmosťou je u nás analýza želaní a potrieb klienta, zistenie aktuálnej situácie klienta, návrh riešenia a realizácia riešenia.

Compare